Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi
Gurur Tablosu
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi

Haberler

Yaratıcılığın dışa vurumu: sanat

“Zihin açıcı sanat” mottosuyla yola koyulan atölyemiz öğrencilerinden Fırat Okucu ve ekibi, geniş bir sanat seçkisini sanatblog'da takipçileriyle paylaşıyor.

19.12.2016

Atölyemizin başarılı öğrencilerinden Fırat Okucu ve ekibi, sanat hakkında seçkilerden ve tavsiyelerden oluşan görsel bir dünyayı sanatblog adlı web sitelerinde tüm sanatseverlerle paylaşma isteğiyle yola çıktılar.

 

Sevdikleri ve paylaşmaktan keyif aldıkları videoları, tabloları, fotoğrafları, illüstrasyonları, infografikleri, kısa filmleri, kitapları ve daha birçok içeriği bu sitede biriktiriyorlar.

Sanata dair her şeyi merak ediyorlar, araştırıyorlar, öğreniyorlar ve paylaşıyorlar. En güncel sanat haberlerinden en başarılı çalışmalara her türlü kaynaktan derlenen ve sanatseverler için keyifli bir deneyim yaşatacak bu çalışmayı yalnızca bir web sitesi olmaktan çıkartıp Facebook, Twitter, Instagram ve Pinterest gibi sosyal medya ağlarına taşımayı başaran Fırat Okucu ve ekibinin yazılarının devamını heyecanla bekliyoruz.

 

Yazmayı, çizmeyi, her alanda üretmeyi, yeniliği ve tüm bunların yanında paylaşımcı olmayı öğreten atölyemizin öğrencilerini bu tür faaliyetler içerisinde görmek bizi mutlu ediyor. Ayrıca, ünü hızla yayılan sanatblog.com’un sanatsever kitlesinin Ekşi Sözlük’teki yorumlarını okumak isteyenleri de buraya alalım. 

 

 

 


comments powered by Disqus
Destekcilerimiz