Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi
Gurur Tablosu
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi

Haberler

Um:ag’dan Gazetecilik Semineri

Bölüm başkanımız Prof.Dr.Asker Kartarı, Um:ag Akademi’nin Gazetecilik ve Yazma okullarında düzenleyeceği seminerlerde, birbirinden değerli isimlere koordinatörlük yapacak.

28.10.2016

 

Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı ve üniversitemizin birlikte kurduğu Um:ag Akademi, 31 Ekim'de yeni dönem seminerlerine başlıyor. Bölüm başkanımız Prof. Dr. Asker Kartarı'nın koordinatörlüğünde gerçekleşen Um:ag Akademi, Gazetecilik ve Yazma okullarında birbirinden deneyimli isimler seminerler verecek.

 

Um:ag Akademi, gazetecilik mesleğini öğrenmek isteyenler ve merak edenler için çok kapsamlı bir seminere ev sahipliği yapacak. Gazetecilik başlığı altındaki seminerlerde Altan Öymen, Ali Sirmen, Asker Kartarı, Aykut Küçükkaya, Ayten Görgün Smith, İsmail Saymaz, Merdan Yanardağ, Mine Esen, Nasuh Mahruki, Necdet Doğan, Olcay Büyükbaş Akça, Orhan Erinç, Özgür Mumcu, Özlem Yüzak, Ulaş Tosun ve Ümit Aslanbey, gazetecilik dersleri verecek.

 

Seminerlerde, "Haber Araştırma ve Haber Yazma", "Araştırma Yöntemleri", "Röportaj ve Yazı Dizisi Teknikleri", "Uğur Mumcu'nun Gazeteciliği" gibi temel konular ele alınacak.  

 

 


comments powered by Disqus
Destekcilerimiz