Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi
Gurur Tablosu
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi

Haberler

Son sınıf öğrencilerimiz VESTEL Pazarlama Ekibini kendilerine hayran bıraktılar.

2017’de Türkiye’nin en yaratıcı ve en etkili ajanslarından CONCEPT ajansla başlattığımız işbirliği sayesinde bu sene son sınıf öğrencilerimiz VESTEL’in pazarlama ekibi tarafından Eylül’de brieflendiler.

30.05.2018

 

VESTEL için çok mecra çözümlü yaratıcı bir kampanya tasarlamaya önce marka stratejisi (konumlandırma) çalışmasıyla başladılar. Araştırma sonuçlarına göre altı değişik strateji geliştiren gençlerimiz ilk dönemin sonunda bu stratejileri Vestel Pazarlama Ekibi ve Concept Ajans Marka Ekibiyle paylaştılar. Ancak öncesinde sık sık ajansın strateji ekibiyle bir araya gelip süreci değerlendirdiler.

İkinci aşamada öğrencilerimiz ajansın kreatif ekibiyle, yaratıcılarıyla zaman zaman bir araya gelip buldukları kreatif fikirleri tartıştılar. Beyin fırtınası yaptılar. Sonuç olarak birbirinden yaratıcı, parlak altı iletişim kampanyasıyla 29 Mayıs Salı günü Vestel Pazarlama Ekibinin karşısına çıktılar.

Reklam filminden radyoya, ilandan açık havaya, dijital platformlardan sponsorluğa, ambient/gerilla’ya bir çok mecrada yaratıcı iş sunan öğrencilerimiz Vestel Pazarlama Ekibini kendilerine hayran bıraktılar. Vestel Pazarlama İletişim Grup Müdürü Feza Turunçoğlu Erim sunumlardaki bir çok yaratıcı fikrin hemen uygulanabilir olduğunu ve bu fikirleri değerlendirmeye alacaklarını belirtti.

 

 

 


comments powered by Disqus
Destekcilerimiz