Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi
Gurur Tablosu
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi

Haberler

Serpil Hocamız sektörde tazelenmeye gitti, gelecek!

20 yıllık reklam sektörü deneyimiyle Reklam Atölyemizi başarıdan başarıya koşturan Serpil Yıldız Özdemir hocamız bir aylığına Tribal Worldwide’da.

12.07.2018

 

Reklamcılık gibi oyunun, oyuncuların, kuralların çok hızlı değiştiği dinamik bir sektöre öğrenci yetiştiren bölümümüzün sektörde olup biteni anlamak için sürekli bağlantıda olduğu herkesçe malum.  Ajanslarla görüşmeler yapmak, sektörün fikir önderleriyle  bir araya gelip geleceğin reklamcılığını konuşmak, sektörün ürettiği içeriği konferanslar, workshoplar ve festivaller aracılığıyla takip etmek bölümümüzün sık sık yaptığı çalışmalar.

Şimdi de hocalarımızı yaz aylarında ajanslara gönderip orada güncel reklamcılık uygulamalarını deneyimlemelerini ve ceplerinde biriktirdiklerini bölüm için yeni içeriğe dönüştürmelerini hedefliyoruz. Serpil Hocamızla başlattığımız bu hareket her yıl başka ajanslarda devam edecek. Serpil Hocamızın 2018-2019 eğitim yılının başında tüm öğrencilerimizle bu deneyimi paylaşacağı haberini de şimdiden vermek istedik. Beklemede kalın.

 

 


comments powered by Disqus
Destekcilerimiz