Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi
Gurur Tablosu
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi

Haberler

Semih Türkmen Nescafe’ yi Amazon’ a taşıdı.

Geçtiğimiz senelerde mezun olan başarılı öğrencilerimizden Semih Türkmen çalıştığı ajansta ekibiyle beraber Nescafe’yi Amazon’ a taşıdı. Marka çizgilerinin dışına çıkan işiyle başarılı bir çalışmaya imza atan Semih Türkmen’ i tebrik ediyoruz.

17.06.2016

 

        Geçtiğimiz senelerde mezun olan başarılı öğrencilerimizden Semih Türkmen çalıştığı ajansta ekibiyle beraber Nescafe’ yi Amazon’ a taşıdı. Marka çizgilerinin dışına çıkan işiyle  başarılı bir çalışmaya imza atan Semih Türkmen’ i tebrik ediyoruz. 

“ Ekip olarak zor bir süreç sonunda, başarılı bir kampanya yaptık‘ Bu sefer Nescafe'nin bilindik routelarının biraz dışına çıkalım.’ dedik. Çünkü geçmişe baktığımızda diğer Nescafe filmlerinin hep öğrenci evinde, sosyalleşme amacıyla kullanıldığını görüyorduk. Biz de biraz bu ortamdan çıktık. Hatta bayağı bir çıktık; taaa Amazon'a gittik :) Dalgınlık kavramını biraz da başka bir şekilde işledik. Bizce güzel oldu, umarım herkes beğenir.”  diyerek bize kampanya sürecinin kısaca bir özetini geçerek fikrin oluşum ve prodüksiyon kısmında yaşadığı deneyimleri paylaştı.

Nescafe' nin amazon hikayesini burdan izleyebilirsiniz: 

https://vimeo.com/141021056


comments powered by Disqus
Destekcilerimiz