Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi
Gurur Tablosu
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi

Haberler

HİÇBİR YARIŞMAYI BOŞ GEÇMİYORUZ!

Khaslının düsturu bellidir, seneyi bir ödülle kapatmaz, tüm ödül törenlerini yoklar. Ekim’de Kristal Elma’da açılışı yapan Khaslılar, Kasım’da yollarına Felis’le devam ettiler. 14 Felis ve 20 Başarı Ödülü kazandılar.

15.11.2017

 

 

Mezunlarımızdan Can Akalın ve Nazlı Senem Dalgıç, Ülker Hanımeller’e yaptıkları kampanyayla biri Genel, biri Dijitalle Sınırlı Entegre Kampanya Kategorisinde olmak üzere 2 Felis kazandılar.

3. sınıf öğrencimiz Kaan Güler, imza attığı Snaphack kampanyasıyla Ufuk Açan Dijital Fikirler kategorisinde Felis; Sosyal Medya Kampanyası, Mobil Mecralara Özel Yaratıcı İçerik, Mobil Teknolojinin Yaratıcı Kullanımı, Finansal Hizmetler ve Ürün Yerleştirme kategorilerinde de birer başarı ödülü aldı.

Yine elmasever mezunlarımızdan Can Özaydınlı, En iyi TV / Sinema Reklamı ve En İyi Lansman dalında Felis’i götürürken, Dijital Reklam Filmi ve Görsel Hikaye Anlatımı dallarında birer başarı ödülü kazandı.

Reklam Yazarlığı hocamız ve aynı zamanda Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı ve Kreatif Direktörü Arda Erdik, eğer buraya kategori kategori yazarsak yazıyı haber formatından makale formatına geçirecek 9’u Felis 13’ü Başarı olmak üzere toplamda tam 22 ödülle Felis’ten ayrıldı.

Hepsini tebrik ediyoruz ve hemen gözümüzü Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması’na çeviriyoruz. Bakalım oradan bize ödül çıkacak mı? 

 

Yaratıcılığla Uçan Etkisiyle Uçuran Felislerimiz:

 

Kaan Güler
 

 

Can Özaydınlı 
 
 

 

Can Akalın / Senem Dalgıç
 
 

 

Arda Erdik

Türkiye İş Bankası / Kumbara - Hayal

 

Audi Yağmur / Basın/Açıkhava

 

Audi Contemporary İstanbul / Case Study

 

Vodafone Park #AnnelerGünü / Case Study

 


comments powered by Disqus
Destekcilerimiz