Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi
Gurur Tablosu
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi

Haberler

GOOGLE’da işe başlayan ilk Kadir Has Mezunu: Sena Yeniçeri

Daha okuldayken Aydın Doğan Genç İletişimciler ve A Awards Junior Yarışmalarından ödüller alan Reklam Atölyesinin parlak öğrencilerinden Sena Yeniçeri iki yıl önce mezun olmasına rağmen imkansızı başardı ve GOOGLE Türkiye’ye kabul edildi.

21.06.2018

2016 mezunu Sena iki yıl boyunca sektörde önemli deneyimler kazandıktan sonra beş aşamalı zorlu mülakat görüşmelerinde verdiği yaratıcı, zeki, çözüm odaklı cevaplar sayesinde GOOGLE tarafından işe alındı. Şu anda yoğun bir eğitimden geçen Sena, GOOGLE’da çalışmanın en büyük hayali olduğunu söyledi. Reklamcılık Bölümü’ndeki eğitimi sırasında yüksek not ortalaması, kazandığı ödüller, hazırladığı portfolyo ve edindiği donanım sayesinde bu başarıyı yakalayan Sena’yı tebrik ediyoruz.  

Reklamcılık mezunu gençlerin gözlerini global şirketlere dikmeye başlamaları, okurken kazandıkları deneyimlerin verdiği özgüven ve cesaretle kariyer planları yapmaları bizim için en büyük motivasyon. Sena özelinde bütün mezunlarımızı sevgiyle kucaklıyor hepsine başarılar diliyoruz.

 


comments powered by Disqus
Destekcilerimiz