ÖDÜL YAĞMURU 2017-2018
Gökten Kristal Elma Yağdı
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi
Gurur Tablosu
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi

Haberler

Çaylaklarımız Yine Galibiyetle Döndü

Reklamcılık Vakfı’nın düzenlediği Çaylak Kampı’na seçilmeyi başaran öğrencilerimiz, kampın sonunda gerçekleştirilen Tadelle konkurundan bu yıl da galibiyetle ayrılmayı başardı!

10.10.2018

 

Pazarlama iletişimindeki farklı disiplinleri ve meslekleri gençlere tanıtmak amacıyla düzenlenen bu çok kapsamlı oryantasyon programına bölümümüzü temsilen katılan öğrencilerimiz Ahmet Berkan Yılmaz, Serkan Kavak ve Kaan Güler; birçok farklı oturumda sektörün önde gelen isimleriyle buluşarak mesleki deneyimlerinin ve profesyonel iletişim ağlarının gücüne güç kattılar.
 
Reklamcılık Atölyemizin aktif birer üyesi olarak öğrencilerimiz, bu benzersiz deneyimi taçlandıran bir başarıya da imza attı. Kampın finalinde Tadelle marka ekibi tarafından düzenlenen konkurda, kendilerine verilen brief doğrultusunda en yaratıcı kampanya sunumunu hazırlayarak birinci seçilen grubun üyeleri olmayı başardılar. Bu başarıları sayesinde de Kristal Elma Festivali dahilinde düzenlenen Genç Kristal etkinliğine ücretsiz davetiyeleri kaptılar.
 
Çaylaklar Kampı’na katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz!

 

 

 


comments powered by Disqus
Destekcilerimiz