Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi
Gurur Tablosu
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi

Haberler

Bu sene katıldığımız hiçbir yarışmayı pas geçmedik: BRANDMARKER Reklam Kategorisi Birincisi Olduk.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen Üniversiteler Arası Pazarlama ve Reklamcılık Yarışması BRANDMARKER bu sene Volkswagen’ın sponsorluğundan iki aşamalı olarak gerçekleşti.

09.05.2017

Bir markanın pazarlama sürecini bütünüyle ele alarak ihtiyacı olan pazarlama ve reklam fikrini bulmayı hedefleyen yarışmanın ilk aşamasında  8 Pazarlama ve 8 Reklamcılık ekibi yaptıkları sunumlarla rakiplerinin ardından sıyrılarak ikinci aşamaya geçmeyi hak kazandı.

Bu aşamada Bahçeşehir Üniversitesi’nden bir pazarlama ekibiyle eşleşen atölye öğrencilerimiz Andaç Alp, Ece Ünal ve Gökşin Doğa Egesoy birlikte bütünleşik bir kampanya hazırlamak için dört günlük kampa girdiler. Dijital platformlara özel buldukları yaratıcı çözümleri marka stratejine uygun bir sunuma dönüştüren gençlerimiz sonunda Reklam Kategorisinde en iyi yaratıcı kampanyanın sahibi oldular ve atölyeye birincilik getirdiler.

Türkiye’nin en saygın ve yaratıcı ajanslarından Medina&Turgul’da staj hakkı yanısıra Kristal Elma bileti ve 500 liralık Trendyol hediye çeki kazanan gençlerimizi kutluyor, zorlu maratonda ipi göğüsleyen takım oldukları için onlarla gurur duyuyoruz. 


comments powered by Disqus
Destekcilerimiz