Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi
Gurur Tablosu
Reklamcılık Bölümü | Kadir Has Üniversitesi

Haberler

2017’den İstek Parçalar

Yeni yıl yaklaştıkça, atölyemiz daha da renkleniyor. Atölye öğrencilerimiz küçük, sevimli bir dilek ağacı yaptılar ve bu ağacı yeni yıldan bekledikleri türlü türlü istek ve dileklerle süslediler.

30.12.2016

 

Tabii ki tahmin edileceği üzere bu dilekler hiç de sıradan yeni yıl dileklerine benzemedi. Genç beyinlerden fışkıran yaratıcılık kağıtlara döküldüğünde ortaya eğlenceli enstantaneler çıktı. Bakalım neler varmış…

 

 

Bolca fantastik film izleyerek yaratıcılığını sivriltmeye çalışan bir arkadaşımızdan gelen son derece olağan bir istek.

 

 

Eee tabii saçlar önemli. Yok mu bu arkadaşımıza istediği saçlara kavuşturacak bir saç bakım ürünü? Yetkililere buradan duyuruyoruz. Lütfen öğrencimize uygun bir ürün üretilsin. Sonuçta bu işler hep arz-talep meselesi değil midir?

 

 

Tabii ki, tabii ki… Öyle koşuşturmacalı, aksiyonlu, düşmeli kalkmalı, yeniden başlamalı, enerji dolu hayatlarımız var ki, bazen ruh ve beden sağlığımızı kaybetmekten korkuyoruz. Öyleyse okuyarak, izleyerek, kendimizi besleyerek ve ruhumuza iyi gelen müzikleri dinleyip dans ederek hayatlarımızı en sağlıklı şekilde yaşamaya çalışmalıyız. Ruhumuzu ve bedenimizi bozan kötülükler, 2017’de peşimizi bıraksın diyoruz.

 

 

Atölyemizin yeni ağacına bir dilek de siz eklemek isterseniz, gelip bir kahvemizi için!

 

 


comments powered by Disqus
Destekcilerimiz